Koncert: Impresje i Ekspresje

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: Impresje i Ekspresje, który odbędzie się 24 kwietnia 2015 r.

Konkurs: Grants4Apps

Bayer Health Care ogłasza konkurs Grants4Apps, kierowany do młodych startup-owców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Konkurs: Polski Produkt Przyszłości

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego współpracująca z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że rozpoczyna się nabór do udziału w XVIII edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości.

Kurs: Centrum Komunikacji Klinicznej

Centrum Komunikacji Klinicznej we współpracy z tEACH organizuje kurs Train the Trainers pt. „Curriculum Development”, który odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2015 r. w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. K. Szymanowskiego 3).

Spotkanie: Sieci EACH Polska

Centrum Komunikacji Klinicznej organizuje w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. czwarte spotkanie Sieci EACH Polska.

Zaproszenie: Spektakl Afryka

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl “Afryka” w reżyserii Bartka Frąckowiaka, który odbędzie się 16.04.2015 r. oraz 17.04.2015 r. o godz. 19.00.

Medal dla Rektora UKW

Ruch Stowarzyszeń Regionalnej Rzeczpospolitej Polskiej uhonorował prof. dra hab. Janusza Ostoja-Zagórskiego, Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy medalem im. Aleksandra Patkowskiego.

Siatkówka: Finał o Puchar Dyrektora CEKFiS-u

We wtorek, 14 kwietnia poznamy triumfatora turnieju o Puchar Dyrektora Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW mężczyzn. W finale zmierzą się studenci II roku wychowania fizycznego z przedstawicielami kierunku bezpieczeństwo narodowe.