Praca: Administrator sieci i elementów środowiska serwerowego (DC)

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (Dział Informatyzacji) zatrudni osobę na stanowisko
administratora / administratorki sieci i elementów środowiska serwerowego (DC)

Projekt: Od bariery do kariery na 100%

Ruszyła II tura rekrutacji do projektu „Od bariery do kariery na 100%”. Projekt jest skierowany do osób niepracujących w wieku 15-30 lat, zamieszkujących powiat inowrocławski i bydgoski (z miastem Bydgoszczą). Tym razem zostaną zrekrutowane tylko 24 osoby! Osoby zakwalifikowane będą uczestniczyć w bezpłatnym, certyfikowanym kursie CISCO CCNA.

Wydarzenie: StartUp Mixer

Sport: VI Forum Kultury Fizycznej

Instytut Kultury Fizycznej - Wydział Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Fundacja Akademia Sportu i Nauki zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i instruktorów na VI Forum Kultury Fizycznej nt. „Sport szkolny dzisiaj i jutro”, które odbędzie się w Instytucie Kultury Fizycznej UKW (ul. Sportowa 2) 9 kwietnia br. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Koncerty: Filharmonia Pomorska

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kwietniowe koncerty w Filharmonii Pomorskiej.

Konferencja o wychowaniu do życia wartościowego

Zapraszamy na konferencję "Wychowanie do życia wartościowego jednostki i wspólnoty", która odbędzie się 19 i 20 października 2015 roku w Bydgoszczy i Toruniu.