Godziny: Rektorskie - 2 kwietnia

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia UKW, prof. Mariusz Zawodniak ogłasza 2 kwietnia 2015 r. od godz. 14.00 godziny rektorskie

Koncert: Pod słońcem Hiszpanii

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Filharmonia Pomorska zaprasza na koncert: Pod Słońcem Hiszpanii, który odbędzie się 15 kwietnia 2015 r.

Konkurs: 100 na biznes

Studencie UKW, jeśli masz pomysł na biznes, ale nie masz funduszy weź udział w konkursie 100 na biznes

Konkurs: Staże w portalu Media2

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, lubisz pisać i chcesz spróbować swoich sił jako redaktor/ka? Media2 jeden z najpopularniejszych portali o mediach, reklamie, kulturze i nowych technologiach, poszukuje stażystów – redaktorów.

Stypendium doktoranckie: Polish Doctoral Research

Kanadyjski Uniwersytet Alberty ogłasza nabór na stypendium Polish Doctoral Research w dziedzinie nauk humanistycznych, społecznych i sztuk pięknych na rok akademicki 2015/2016 dla słuchaczy studiów doktoranckich.

Wymiana: Wyjedź na MOST

Konferencja o wojskowości na przełomie XX i XXI w.

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Dyrekcja Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy oraz komitet organizacyjny zaprasza na konferencję naukową pt. "Wojskowość na przełomie XX i XXI wieku. Znaczenie czynnika militarnego w środowisku międzynarodowym", która odbędzie się w dniach 20-21 października 2015 r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku pod Bydgoszczą. Szczegółowe informację znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

Szkolenie: Jak skutecznie się uczyć i osiągać sukcesy?

Jeśli chcesz poznać techniki szybkiej nauki – zapraszamy na bezpłatny trening, który poprowadzi Evgeniye Prikhodko we współpracy z Programem Projektor - wolontariatem studenckim w Bydgoszczy.