Teatr Polski: spektakl+wykład performatywny

Zapraszamy studentów UKW do skorzystania ze specjalnej oferty, którą przygotował Teatr Polski w Bydgoszczy

Zaproszenie: koncert Wirtuozerski duet

Serdecznie zapraszamy na koncert "Wirtuozerski Duet" , który odbędzie się w piątek, 27 marca 2015 roku o godz. 19:00 w sali koncertowej Filharmonii Pomorskiej.

Casting: Teatr lalek Buratino

Studencie UKW! Jeśli, chcesz dołączyć do grupy Bydgoskiego Teatru Lalek Buratino – masz świetną okazję

Wydarzenie: Dni Historyka

24 marca 2015 zapraszamy na Dni Historyka, wydarzenie jest organizowane po raz dwudziesty przez Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW.

Półfinał: konkursu o Kazimierzu Wielkim

Już dziś 18 marca 2015 r. zostanie przeprowadzony II etap – międzyszkolny konkursu o Kazimierzu Wielkim, patronie uczelni. Do tego etapu zakwalifikowało się niemal 150 uczniów z całej Polski, którzy uzyskali najlepsze wyniki w etapie szkolnym.

Akcja: Mobica na UKW

Po raz kolejny bydgoski oddział firmy Mobica Limited Sp. z o.o. zaprasza studentów UKW na darmową kawę.

Seminarium: o edukacji matematycznej

Zakład Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej UKW serdecznie zaprasza studentów kierunku: Pedagogika wczesnoszkolna na seminarium naukowo-metodyczne: Edukacja matematyczna jako przestrzeń zmian – teoria, badania, praktyka pedagogiczna, które odbędzie się 23 marca 2015 roku.

Teatr Polski: Wykład Samuel Zborowski

Wykład Samuel Zborowski. Dramat i performatywność.

Festiwal Biznesu Boss 2015 na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na XII edycję Festiwalu Biznesu Boss, który odbędzie się w dniach 23-27 marca 2015 r. w Bydgoszczy.