Praca: Referent ds. zamówień publicznych

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko referenta ds. zamówień publicznych.

Spotkanie: Koła Naukowe i Organizacje Studenckie

30 marca 2015 roku, o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami kół naukowych i organizacji studenckich działających przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Sympozjum filozoficzne: O prowokacjach i inspiracjach

Oddział Bydgoski PTF oraz Instytut Filozofii UKW zapraszają na Sympozjum Filozoficzne.

Wieczór filmowy: na UKW

Drugi Filozoficzny Wieczór Filmowy poświęcony filmowi "Trzy kolory niebieski" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego.

Zeszyty Naukowe URD UKW

Dzień: Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Serdecznie zapraszamy 26 marca 2015 r. na obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, organizowane w Bibliotece UKW po raz czwarty. Początek uroczystości o godz. 16.30.

Rekrutacja: Wyjazdy w programie Erasmus+

Trwa rekrutacja dla studentów, absolwentów i pracowników UKW w programie Erasmus +.

Srebrny Chór UKW

Senator RP Andrzej Person: na UKW

Koło Naukowe Studentów Politologii zaprasza na spotkanie z Senatorem RP Andrzejem Personem.