Wydarzenie: Dni Science Fiction

Dni Science Fiction: Filmy Ridley'a Scotta. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w sali kinowej Klubu Kancelaria przy ul. Przesmyk 1 w dniach od 16 do 18 marca 2015 r.

Spotkanie: Oneurogaming

Bydgoskie koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier zaprasza na spotkanie oneurogamingu.

Wolontariat: Zapraszamy na Run Myślęcinek

W najbliższy weekend w bydgoskim Myślęcinku odbędą się impreza biegowa. Instytut Kultury Fizycznej UKW, partner tego wydarzenia, zaprasza studentów, którzy w roli wolontariuszy chcą pomóc przy organizacji tych zawodów.

Koncert: Mozart i Salieri

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: Mozart i Salieri 11 marca 2015 r.

Teatr Polski: Debata

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na debatę pt. TTIP – Partnerstwo czy pułapka transatlantycka, która odbędzie się 6 marca 2015 r.,
o godz. 18.00.

Konkurs: Pomoc logopedyczna

Studentów UKW zapraszamy do udziału w konkursie na przygotowanie pomocy terapeutycznej. Konkurs odbywa się w ramach Logopedycznego Tygodnia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do 13 marca na adres dzienlogopedy@wp.pl.

Teatr Polski: Akcje Demokracje

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza dzieci wraz z rodzicami na warsztaty teatralne Akcje: Demokracje, w trakcie których podjęte zostaną najważniejsze tematy współczesnego życia społecznego takie jak:równość, inność, edukacja, protest, wybór, miasto, gender.

Godziny rektorskie: 6 marca

W związku z organizacją Dnia Otwartego UKW Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia, prof. Mariusz Zawodniak ogłasza 6 marca do godz. 15 godziny rektorskie dla studentów odbywających zajęcia przy ul. Chodkiewicza 30. Nie dotyczy Wydziału Edukacji Muzycznej.

Kultura: Filharmonia Pomorska w marcu

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, na marcowe koncerty

w Filharmonii Pomorskiej, które dzięki współpracy obu instytucji będą dostępne w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem:

Seminarium: Jakość w badaniach pedagogicznych

Instytut Pedagogiki, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, zaprasza w dniach 8-9 kwietnia 2015 r. na I Seminarium Metodologiczne „Jakość w badaniach pedagogicznych”.