Teatr Polski: Wykład Samuel Zborowski

Wykład Samuel Zborowski. Dramat i performatywność.

Festiwal Biznesu Boss 2015 na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na XII edycję Festiwalu Biznesu Boss, który odbędzie się w dniach 23-27 marca 2015 r. w Bydgoszczy.

Seminarium: Najlepsza bezpieczna żywność

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Pełnomocnik Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego ds. rozwoju nauki, badań i wdrożeń oraz innowacyjności prof. dr hab. Bogusław Buszewski zapraszają na spotkanie pn: Najlepsza bezpieczna żywność – przetwórstwo, nawozy i opakowania - potencjał rozwojowy inteligentnej specjalizacji województwa kujawsko-pomorskiego. Współorganizatorem spotkania jest Katedra Fizjologii i Toksykologii UKW.

Sport: Spotkanie z M. Lewandowskim

Serdecznie zapraszam na wyjątkowe spotkanie z Halowym Mistrzem Europy w biegu na 800 metrów - Marcinem Lewandowskim i jego trenerem - Tomaszem Lewandowskim, które odbędzie się w poniedziałek, 16 marca br., o godzinie 13.00, w auli 105 Instytutu Kultury Fizycznej - CEKFiS.

Dokument: Film studenta UKW w MCK

Dziś po południu zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury na III Urodziny Kina Orzeł, zostanie zaprezentowany film Mateusza Buławy, studenta kulturoznawstwa UKW.

Nowoczesny mikrotomograf

Teatr Polski: Faust

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza studentów UKW na premierowy pokaz spektaklu „Faust” w reżyserii Macieja Borczucha, która odbędą się 15 marca 2015 r. o godz. 18.00 oraz 18 marca 2015 r. o godz.19.00

Debata: O Bydgoszczy z wyobraźnią

Grupa studentów nowatorskiego kierunku Innowacyjność i Zarządzanie Sferą Publiczną UKW, funkcjonująca pod nazwą "Milion Ludzi Wyobraźni" zaprasza 18 marca 2015 r. na pierwszą z cyklu debat "O Bydgoszczy z wyobraźnią".

Debata: Studenci UKW i UAM po arabsku

Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej, Zakład Języka i Kultury Arabskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zaprasza na Pierwszą Ogólnopolską Debatę Studentów w Języku Arabskim, która odbędzie się 27 marca (piątek) o godz. 12.00.

Konkurs: bilety na Symfoniczną pieśń

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wspólnie z Filharmonią Pomorską przygotował dla studentów UKW podwójne zaproszenia na koncert:Symfoniczna Pieśń - 20 marca 2015 r.

Spektakl: Komornicka. Biografia Pozorna

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl w reżyserii Bartka Frąckowiaka pt. „Komornicka. Biografia pozorna”