Spotkanie: Ekonomista Ryszard Petru na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza 6 marca na spotkanie z ekonomistą Ryszardem Petru: Koniec wolnego rynku? Geneza kryzysu.

Stypendia: rządu francuskiego

Studentów i doktorantów zachęcamy do aplikowania o stypendia rządu francuskiego na rok 2015/2016.

Stypendia: składanie wniosków - ETI, mechatronika, RDW

Informacja dotycząca składania wniosków na Stypendia Rektora dla studentów rewitalizacji dróg wodnych, mechatroniki, edukacji techniczno-informatycznej.

Sympozjum: Filozoficzno-Literackie

Instytut Filozofii UKW i Oddział Bydgoski PTF zapraszają 17 lutego 2015 r. na sympozjum Filozoficzno-Literackie.

Koncert: Wielcy artyści w Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert z cyklu "Wielcy artyści w Filharmonii" 20 lutego o godz. 19.00.

Studenci: Wykłady ogólnouczelniane - Akademia Planete Doc

Propozycja dla studentów, którzy nie wybrali jeszcze wykładów ogólnouczelnianych na semestr letni 2014/2015!

Kurs: administratorów sieci - bezpłatnie

Trwa rekrutacja na bezpłatny kurs administratorów sieci dla mieszkańców Bydgoszczy, Inowrocławia i okolic. Kurs odbywa się w ramach projektu: "Od bariery do kariery na 100%".

Recykling: Walentynkowe lizaki za baterie

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego po raz kolejny włącza się w akcję EkoWalentyki. W najbliższy piątek i sobotę na naszej Uczelni odbędzie się zbiórka zużytych baterii, za które każdy otrzyma słodkie lizaki.