Teatr: Studenckie środy

BFN: Zgłoś imprezę na Festiwal

Przed nami kolejna edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki (20-23 maja 2015 r.). Już teraz można zgłaszać swoje propozycje imprez.

Uroczystość: Promocje doktorskie

Serdecznie zapraszamy na uroczyste promocje doktorskie, które odbędą się w najbliższy piątek, 16 stycznia o godz. 12 w sali koncertowej Collegium Copernicanum UKW. Czwórce naukowców zostanie nadany tytuł doktora habilitowanego, a 38 – tytuł doktora.

Mikotoksyny: Seminarium międzynarodowe

Katedra Fizjologii i Toksykologii UKW zaprasza w piątek, 16 stycznia na seminarium, podczas którego wykłady wygłoszą goście z Veterinary University of Vienna, Department for Livestock and Public Health in Veterinary Medicine, Institute for Animal Nutrition and Functional Botany.

Warsztat: Adaptacja w miejscu pracy

Zapraszamy do udziału w warsztacie z cyklu Mój debiut na rynku pracy.

Nauka: Zeszyt Studencki Kół Naukowych

Redakcja „Zeszytu Studenckiego Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji UAM” zaprasza studentów działających w kołach naukowych do publikowania artykułów w piątym numerze czasopisma.

Konkurs: Etap szkolny konkurso o Kazimierzu Wielkim

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej 8 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. 12 stycznia 2015 r. odbędzie się etap szkolny.

Nauka: Stypendium w USA

Poznaj Waszyngton – wyjedź na program wakacyjny The Fund for American Studies ze stypendium Funduszu Stypendialnego im. Paderewskiego!

Wolontariat: Spędź aktywnie ferie

Nie masz jeszcze planów na ferie, a chcesz je spędzić aktywnie? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w unikatowym programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Fundację Rozwoju Wolontariatu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

Zjazd: Forum Uniwersytetów na UKW

W dniach 9-11 stycznia 2015 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędzie się Zjazd Doktoranckiego Forum Uniwersytetów oraz Forum Uniwersytetów Polskich.