Sport: Gala Sportu AZS-u

Wykład: Prof. Wasiliew na UKW

Katedra Literatury Powszechnej i Komparatystyki Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa UKW wraz z Oddziałem Bydgoskim Towarzystwa Literackiego im. Adama Mickiewicza zapraszają 8 grudnia (poniedziałek) na dwa wykłady znakomitego Gościa, tegorocznego stypendysty Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu prof. Aleksieja Wasiliewa.

Koncerty: Zapraszamy do Filharmonii

UKW wspólnie z Filharmonią Pomorską przygotował dla studentów UKW bilety w promocyjnej cenie.

Przetarg: Wynajem powierzchni pod automaty

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wynajmie 4 m kw. powierzchni użytkowej z przeznaczeniem pod 4 automaty do sprzedaży kawy, napojów zimnych, przekąsek i kanapek.

Współpraca: Porozumienia o poprawie jakości edukacji

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Pedagogiki od wielu lat współpracuje z ośrodkami kształcenia nauczycieli w kraju i regionie na rzecz poprawy jakości edukacji.

Wystawa: Przestrzenie wyobraźni

Zapraszamy na wystawę: Przestrzenie wyobraźni Miłosza Matwijewicza w Bibliotece UKW.

Muzeum: Wizyta Ministra i plany rozwoju

W piątek 21 listopada 2014 r. w Muzeum Dyplomacji I Uchodźstwa Polskiego UKW gościliśmy Ministra Grzegorza Schetynę.

Ostatnie pożeganie

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki Haliny Andrzejak, pracownika Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.