Inwestycje: Podpisano Kontrakt Terytorialny

20 mld zł trafi do województwa kujawsko-pomorskiego w ramach Kontraktu Terytorialnego, który w czwartek 13 listopada został podpisany w Ostromecku. Część tych funduszy trafi do UKW.

Praca: Zostań AuPairCare

Dyskusja: Afgańcy oficerowie na UKW

W piątek, 14 listopada zapraszamy na spotkanie i dyskusję z żołnierzami z Afganistanu. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja na temat aktualnej sytuacji w Afganistanie. Oficerowie, podzielą się również ze studentami Instytut Nauk Politycznych doświadczeniami ze swojej pracy na tym trudnym terenie. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym otwartym spotkaniu na godzinę 10.00 do auli przy ul. Poniatowskiego 12.

Stypednium: Stawki na rok 2014/2015

W załączniku stawki stypednialne na rok 2014/2015.

TKCh: Jan Paweł II - człowiek kultury

W ramach XXXIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Bibliotece UKW odbędzie się spotkanie poświęcone św. Janowi Pawłowi II, połączone z wystawą malarstwa Sonii Zengel.

Galeria: IV Zaduszki Jazzowe

Donna Brown wraz z Dixie Company wystąpiła na IV Zaduszkach Jazzowych.

Godziny Rektorskie 20 listopada

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw., ze względu na Otrzęsiny Studenckie, które mają odbyć się w dniu 19 listopada 2014r., ogłasza godziny rektorskie  w dniu 20 listopada 2014 r. do godziny 12.00.

Seminarium: Jak skutecznie wejść na rynek pracy

Zapraszamy na seminarium naukowe KU LEPSZEJ PRAKTYCE na temat: Przygotowanie studentów do efektywnego wejścia na rynek pracy w kontekście jakości realizowanych praktyk zawodowych. Seminarium odbędzie się 20 listopada 2014 r., w godz.: 10:00 - 14:00 w Sali Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii (parter, s. 24) przy ul. Chodkiewicza 30. Organizatorami są Zakład Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz Studium Praktyk UKW.