Otrzęsiny: Studenckie po raz 10.

19 listopada 2014 r. zapraszamy na X edycję Otrzęsin Studenckich w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka.

Koncert: Ave Maria w Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert Ave Maria. Najsłynniejsze pieśni w środę 5.11.2014 o godz. 19.00.

MOST: Ostatnie dni rejestracji

Spektakl: Afryka w Teatrze Polskim

Teatr Polski zaprasza na spektakl Afryka w reżyserii: Bartka Frąckowiaka w dniach 2 i 3 listopada 2014 r.

Koncert: Chór UKW Pamiętajmy

Filharmonia Pomorska zaprasza na wyjątkowy koncert Pamiętajmy…, wystąpi w nim Chór Akademicki UKW. Na koncert zapraszamy w czwartek 30. października o godz. 19.00.

Wykład: prof. Baładynowicza o resocjalizacji

Zakład Socjologii Wychowania i Resocjalizacji UKW zaprasza na wykład profesora Andrzeja Bałandynowicza nt. Filozofia probacji szansą humanizowania systemu penitencjarnego.

Przedsiębiorczość: Cashflow na UKW

Klub Cashflow przy UKW zaprasza do programu edukacyjnego osoby, które chcą osiągnąć niezależność finansową.

Sport: Turniej siatkówki mężczyzn

Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy organizuje Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Dyrektora CEKFiS-u.

Germanistyka: Stypendia DAAD

Przedstawicielka Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD), mgr Yvonne Belczyk-Kohl, zaprasza studentów, absolwentów, doktorantów, młodych naukowców oraz naukowców wszystkich kierunków na spotkanie informacyjne.

Konkurs: Zdobądź bilety do teatru

Wraz z Teatrem Polskim im. H. Konieczki w Bydgoszczy przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać cztery podwójne wejściówki na premierę spektaklu „Fanon. Kilka uwag o rewolucjach”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 19.