Piłka ręczna: pierwsze zwycięstwo AZS UKW

Drużyna AZS UKW wygrała swój pierwszy mecz w 5. kolejce rozgrywek II ligi mężczyzn w sezonie 2014/2015.

Praca: UKW zatrudni informatyków

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zatrudni informatyków.

Studia: podyplomowe dla tłumaczy j. angielskiego

Zapraszamy na Studia podyplomowe dla tłumaczy języka angielskiego, na które przedłużyliśmy rekrutację do 17 października 2014 r.

Studenci: program Ambasadorów CSR

Studentów zapraszamy do programu Ambasadorów CSR!

Konferencja: Młodzież w krajach V4

Instytut Kultury Fizycznej UKW zaprasza na II Międzynarodową Konferencje Naukową "Morpho-biomechanical and psycho-physical aspects of youth lifestyle in V4 countries". W maju bieżącego roku upływa X rocznica wstąpienia Polski, Republiki Czeskiej, Węgier oraz Słowacji do Unii Europejskiej.

Ostatnie pożegnanie

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 8 października 2014 odeszła od nas śp. Magdalena Chojnacka, studentka biologii.

Wystawa: Śladami marzeń - Nowa Zelandia

Zapraszamy na wystawę fotograficzną Śladami marzeń - Nowa Zelandia do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW.

Konkurs: Zaprojektuj swoje życie

Przekonaj nas, że pragniesz zmian w swoim życiu i prześlij swoje zgłoszenie.
Główną nagrodą jest zestaw multimedialny Life Architect „Zaprojektuj swoje życie i działaj”.

Kariera: Dni Grupy PZU na UKW

Już 13 października 2014 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędą się Dni Grupy PZU, organizowane przez Biuro Karier UKW.