Konferencja: Młodzież w krajach V4

Instytut Kultury Fizycznej UKW zaprasza na II Międzynarodową Konferencje Naukową "Morpho-biomechanical and psycho-physical aspects of youth lifestyle in V4 countries". W maju bieżącego roku upływa X rocznica wstąpienia Polski, Republiki Czeskiej, Węgier oraz Słowacji do Unii Europejskiej.

Ostatnie pożegnanie

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 8 października 2014 odeszła od nas śp. Magdalena Chojnacka, studentka biologii.

Wystawa: Śladami marzeń - Nowa Zelandia

Zapraszamy na wystawę fotograficzną Śladami marzeń - Nowa Zelandia do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW.

Konkurs: Zaprojektuj swoje życie

Przekonaj nas, że pragniesz zmian w swoim życiu i prześlij swoje zgłoszenie.
Główną nagrodą jest zestaw multimedialny Life Architect „Zaprojektuj swoje życie i działaj”.

Kariera: Dni Grupy PZU na UKW

Już 13 października 2014 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbędą się Dni Grupy PZU, organizowane przez Biuro Karier UKW.

Wioślarstwo: Świetna forma UKW w Kruszwicy

Studentki i studenci UKW zaprezentowali świetną formę na zawodach wioślarskich, zdobywając 5 medali.

Wolontariat: W BORPIE dla studentów UKW

Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” zaprasza studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do wolontariatu.

Gry: Pog(R)adajmy już 8 października

Studenci humanistyki drugiej generacji UKW (sp. gamedec) zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Pog(R)adajmy. Jest to impreza połączona z dyskusją, przygotowana z myślą o studentach i osobach związanych zawodowo z branżą gier.

Koncert: Wielka kameralistyka w Filharmonii

Zapraszamy na koncert Wielka Kameralistyka w piątek 10 października 2014 r. o godz. 19.00 do Filharmonii Pomorskiej.

Konferencja: o informacji w Web 2.0