Rokowania: Sprzedaż budynku przy Przemysłowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza sprzedaż w drodze rokowań nieruchomości położonej w Bydgoszczy przy ulicy Przemysłowej 34.

ZHP: konkurs na prace naukowe

Związek Harcerstwa Polskiego zachęca do udziału w konkursie na najlepsze prace naukowe, dotyczące szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa.

Sprzedaż: Nieruchomość przy ul. Chodkiewicza 51

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza sprzedaż w drodze rokowań nieruchomości położnej w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 51, data zamieszczenia 02. 07. 2014 r.

Projektowanie gier: Zapraszamy do szkoły letniej

Jesteś entuzjastą gier? To Twoja pasja, którą chciałbyś rozwijać? Dobrze trafiłeś. Niezależnie od tego czy spędzasz czas nad planszą, na sesji RPG czy przed ekranem komputera, Letnia Szkoła Projektowania Gier jest właśnie dla Ciebie.

Studia: Biotechnologia II stopnia na UKW

Od roku akademickiego 2014/2015 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego rozpoczynamy kształcenie na studiach II stopnia na kierunku biotechnologia umożliwiające studentom zdobycie tytułu zawodowego magistra.

Przetarg: nieruchomość przy ul. Przemysłowej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ogłasza II nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej, przy ul. Przemysłowej 34 w Bydgoszczy.

Studia: dofinansowanie praktyk dla Humanistyki 2.0

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego otrzymał dofinansowanie na projekt. „Praktyki dla Humanistyki Drugiej Generacji”.

Certyfikat: Dobra uczelnia, dobra praca 2014

Nasz Uniwersytet już po raz trzeci nalazł się w gronie uczelni, które mogą posługiwać się znakiem Dobra uczelnia, dobra praca 2014.

Impreza: Relokacje w Ogrodzie Botanicznym UKW

W pierwszy weekend lipca relokujemy się do Ogrodu Botanicznego UKW!