Teatr: Historie bydgoskie kolejna odsłona

Zapraszamy do Teatru Polskiego na nową odsłonę Historii Bydgoskich.

Sport: Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego

14 czerwca 2014 roku ! Kolejna, dziewiąta edycja, kultowego biegu.

Koncert: muzyki brazylijskiej

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na: Koncert muzyki brazylijskiej (18.06.2014 r.).

Gry: Wirtualne spotkanie z Clausem Herløvsenem

Zapraszamy na wirtualne spotkanie z Clausem Herløvsenem, światowej sławy larpmasterem z Kopenhagi. 10 czerwca (wtorek), 17.30 saa 1.45 - Biblioteka Główna UKW.

Akcja: Noc w Bibliotece

Biblioteka UKW oraz Samorząd Studencki zapraszają na Noc w Bibliotece, która odbędzie się 9 czerwca (poniedziałek).

Gry: Planszówki dla seniorów i juniorów

14 czerwca 2014 r. w ramach Eksperymentatorium UKW zapraszamy na spotkanie z grami planszowymi dla seniorów i juniorów czyli dziadków z wnukami. To świetna zabawa dla starszych i młodszych.

Koncert: Michel Sadanowsky w klubie Kuźnia

Wirtuoz gitary klasycznej, Michel Sadanowsky wystąpi 5 czerwca w bydgoskim klubie Kuźnia. W naszym mieście wystąpi na zaproszenie Alliance Francaise.

Dyplomacja: Letni Uniwersytet na UKW

Letni Uniwersytet Dyplomacji to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Polskiego Instytutu Dyplomacji skierowana do młodych ludzi widzących swoją przyszłość w dyplomacji, służbie cywilnej lub strukturach rządowych.

Impreza: Dni Instytutu Pedagogiki UKW

Zapraszamy na Dni Instytutu Pedagogiki UKW w dniach 11-12 czerwvca 2014 r.