Kariera: Atos zaprasza studentów UKW

Już 3 czerwca 2014 firma Atos po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla studentów UKW.

Konferencje: Kościół Katedralny w Bydgoszczy

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, dla uczczenia jubileuszu 10-lecia Diecezji Bydgoskiej, organizuje konferencję naukową, pt.: Kościół katedralny w Bydgoszczy. Patronat nad konferencją objęli Rektor UKW prof. Janusz Ostoja-Zagórski oraz biskup Jan Tyrawa.

Radio Uniwersytet: Transmisja z imprezy PIWO

Zapraszamy do transmisji z tegorocznej imprezy PIWO już w najbliższą sobotę, 17 maja w Radiu Uniwersytet już od godziny 9.00.

Uroczystość: przekazanie kabiny ciszy

W najbliższy poniedziałek (19 maja 2014 r.) wszystkich miłośników filmów szpiegowskich oraz pasjonatów historii zapraszamy do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego UKW na uroczyste przekazanie kabiny ciszy.

Kurs i praca: pracownik służby informacyjnej

Studium Ochrony i Usług Detektywistycznych ABSOLWENT wraz z Biurem Karier UKW zaprasza na kurs w zakresie wykonywania zadań pracownika służby informacyjnej na imprezach masowych, organizator po ukończeniu kursu gwarantuje znalezienie zatrudnienia (pracy tymczasowej jak i stałej).