Zabawa: Wielki Dzień Przemysłowej

Już 29 maja 2014 roku Wielki Dzień Przemysłowej.

Koncert: Jazz Big Band '75 w Copernicanum

Zespół Big Band '75 pod kierunkiem Piotra Dąbrowskiego wystąpi w czwartek, 22 maja o godz. 18:30 w sali koncertowej Copernicanum przy ul. M. Kopernika 1. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Konferencja: Aktualne problemy kultury fizycznej

Kultura fizyczna w świetle prawa, zarządzania i pedagogiki, czyli ogólnopolska konferencja naukowa pt. Aktualne problemy kultury fizycznej – aspekty prawne, ekonomiczne i pedagogiczne.

Ranking: UKW silniejszy w oczach pracodawców

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zajął po raz kolejny pierwsze miejsce w rankingu „Rzeczpospolitej” w kategorii „Preferencje pracodawców” wśród bydgoskich uczelni i drugie miejsce w naszym województwie. Oznacza to, że nasi absolwenci są najczęściej wybierani przez pracodawców spośród osób kończących wszystkie bydgoskie uczelnie.

Targi: UKW na WOD-KAN 2014

Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych reprezentuje UKW na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2014.

Konferencja: Aktualne problemy Kultury Fizycznej

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową Aktualne problemy kultury fizycznej – aspekty prawne, ekonomiczne i pedagogiczne. 22 maja Centrum Edukacji Kultury i Fizycznej i Sportu.

Konferencja: Media - Codzienność - Edukacja

Katedra Dydaktyki i Studiów nad Kulturą Edukacji Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Koło Naukowe Dydaktyków serdecznie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową: Media – Codzienność - Edukacja 30 września 2014. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2014 r.

Kariera: Atos zaprasza studentów UKW

Już 3 czerwca 2014 firma Atos po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla studentów UKW.