Pracownicy: Majówka już 10 maja

Już 10 maja po raz drugi zostanie zoorganizowana Majówka Integracyjna adresowana do pracowników naszej Uczelni.

Konkurs: głosuj na angielskie limeryki

Zapraszamy studentów i pracowników UKW do udziału w konkursie na limeryk po angielsku, zapraszamy do głosowania.

Konferencja: Wybitne kobiety w szkole lwowsko-warszawskiej

Ogólnopolska konferencja naukowa - Wybitne kobiety w szkole lwowsko-warszawskiej

Konferencja: Psyche - Ciało - (Nie)Zależność

Instytut Psychologii UKW zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Naukową „Psyche - Ciało - (Nie)Zależność”, która odbędzie się 15 maja br.

Wystawa: Muzealia w Bibliotece UKW

Zapraszamy do Biblioteki UKW na wystawę muzealiów z Muzeum Okręgowego, na ekspozycji zaprezentowano 43 obiekty.

Finał: konkursu o Kazimierzu Wielkim

Już w najbliższą środę 9 kwietnia 2014 r. zapraszamy na finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach.

Szkolenia: Czwartki z Biurem Karier

Biuro Karier UKW zaprasza na cykl szkoleń, które przygotują naszych studentów do wejścia na rynek pracy. Najbliższe już 10 kwietnia: Nie daj się stresowi – jak nim zarządzać?