Sytuacja komunikacyjna i jej parametry - konferencja

Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej zaprasza na konferencję Kontekst i Jego Interakcje z Tekstem. Jest to IV konferencja z cyklu Sytuacja komunikacyjna i jej parametry. 24–25 marca 2014. Na konferencję zapraszamy do Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej przy Placu Kościeleckich 8.

Zdobądź doświadczenie jako korektor i edytor tekstu

Redakcja Zeszytów Naukowych URD UKW zaprasza do nieodpłatnej współpracy w ramach stanowisk: korektor językowy (język polski), edytor tekstu (skład i łamanie).

Koncert: Mistrzowski barok

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert Mistrzowski barok.

Zapraszamy do Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: Filharmonia Akademii. Koncert z Okazji 40-Lecia Akademii Muzycznej W Bydgoszczy – koncert w piątek 14 marca 2014 r., godz. 19.00.

Polskie Centrum Mediacji na UKW

Polskie Centrum Mediacji otwiera filię w Bydgoszczy. Będzie ona działać przy Uniwersyteckim Centrum Kultury i Mediów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Stosowną umowę podpisali: Katarzyna Stryjek, Prezes Polskiego Centrum Mediacji w Sopocie i Rektor UKW, prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski.

Voucher badawczy indywidualny - spotkanie

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dra hab. Sławomira Kaczmarka oraz Pełnomocnika ds. Współpracy z Gospodarką prof. dra hab. inż. Jana Grajewskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udziału jednostek naukowo-badawczych w KONKURSIE NR 3 Voucher Badawczy indywidualny.