Promocja książki: Kultura pamięci

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na promocję książki “Kultura pamięci. Studia i szkice”. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia o godz. 12.00 w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Jakich natchnień potrzebuje dziś polityka?

12 grudnia 2013 r. zapraszamy na spotkanie poświęcone tematowi: Jakich natchnień potrzebuje dziś polityka?

Koncert kolęd już 19 grudnia

Zachęcamy całą społeczność akademicką do udziału w koncercie kolęd w najbliższy czwartek. W związku z wydarzeniem Rektor UKW, prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski ogłasza od 11.30 do 15.00 godziny rektorskie.

Konkurs fotograficzny – wygraj zestaw kalendarzy

Co inspiruje, zaciekawia, wprowadza w stan zamyślenia, a może nawet zachwyca Ciebie na UKW? Zobrazuj to za pomocą fotografii, a będziesz miał szansę zdobyć zestaw kalendarzy.

Wtorkowe spotkania z ciekawymi ludźmi

10 grudnia studenci z Koła Naukowego Prawo i Społeczeństwo UKW zaproszają na spotkanie z Komendantem Miejskiej Policji.

Koncerty świąteczne Muzopolis

15 grudnia 2013 r. zapraszamy na niezwykłe Koncerty Świąteczne projektu MUZOPOLIS, odbędą sie w sali koncertowej Copernicanum UKW.

Spotkanie z korespondentem wojennym

10 grudnia 2013 r. zapraszamy na spotkanie z korespondentem wojennym Marcinem Ogdowskim, autorem bloga zAfganistanu.pl, organizowanym przez Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa Narodowego UKW.

Spotkanie z pracodawcą na UKW

Biuro Karier UKW serdecznie zaprasza studentów II stopnia oraz naszych absolwentów na spotkanie z firmą Home Broker. Jest to szansa na podjęcie ciekawej i rozwijającej pracy.