Wtorkowe spotkania z ciekawymi ludźmi

10 grudnia studenci z Koła Naukowego Prawo i Społeczeństwo UKW zaproszają na spotkanie z Komendantem Miejskiej Policji.

Koncerty świąteczne Muzopolis

15 grudnia 2013 r. zapraszamy na niezwykłe Koncerty Świąteczne projektu MUZOPOLIS, odbędą sie w sali koncertowej Copernicanum UKW.

Spotkanie z korespondentem wojennym

10 grudnia 2013 r. zapraszamy na spotkanie z korespondentem wojennym Marcinem Ogdowskim, autorem bloga zAfganistanu.pl, organizowanym przez Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa Narodowego UKW.

Spotkanie z pracodawcą na UKW

Biuro Karier UKW serdecznie zaprasza studentów II stopnia oraz naszych absolwentów na spotkanie z firmą Home Broker. Jest to szansa na podjęcie ciekawej i rozwijającej pracy.

Dzień niepełnosprawnych z Łukaszem Krasoniem

Łukasz Krasoń, chociaż ze względu na swoją niepełnosprawność nie ma łatwego życia, to znajduje w sobie siłę do motywowania innych osób i przełamywania barier. W czwartek, 5 grudnia w auli Biblioteki Głównej spotka się ze studentami UKW.

Komunikat wyborczy: Wydział Humanistyczny

10 grudnia 2013 r. (wtorek) o godz. 14.00 przy ul. Jagiellońskiej 11 (s. 15) odbędą się wybory uzupełniające do Senatu UKW w grupie nauczycieli akademickich Wydziału Humanistycznego.

Spotkanie z mecenas J. Mazur
Noc Planszówek na UKW

Prawa człowieka - międzynarodowa konferencja

Zapraszamy na międzynarodową konferencję naukową Czy wszyscy ludzie mają jednakowe prawa? - Prawa Człowieka w wybranych państwach na świecie i w Polsce. 10 grudnia 2013 r w godzinach od 9:00 do 16:00 w Bibliotece Głównej UKW.

Godziny rektorskie: wtorek 13.30-15.30

We wtorek 26 listopada odbędzie się otwarte posiedzenie Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. W związku ze spotkaniem w godzinach 13.30 do 15.30 Rektor UKW prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski ogłasza w tym czasie godziny rektorskie.