Największe Targi Pracy w Bydgoszcz
Wygraj

Uroczyste wręczenie dyplomów na WH i WNP

25 października 2013 r. zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów doktora i doktora habilitowanego na Wydziale Humanistycznym i na Wydziale Nauk Przyrodniczych.

Pedagogika w szkole lwowsko-warszawskiej

Zakład Filozofii Edukacji (Instytut Pedagogiki UKW) zaprasza na konferencję naukową: Pedagogika w szkole lwowsko-warszawskiej w dniach 15-16 października 2013.

Wioślarskie sukcesy UKW w 2013 roku

Sześciolatki w szkole: konferencja

Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na Konferencję nt.: 6-latki w szkole: wyzwania dla nauczycieli i rodziców 24 października 2013 roku.

Koniec rejestracji na studia na UKW

15 września zakończyliśmy rejestrację na studia I i II stopnia w nadchodzącym roku akademickim. Kandydaci wyniki wstępne poznają 19 września.

Krok w przyszłość dla doktorantów - dodatkowy nabór

Trwa dodatkowy nabór wniosków o przyznanie stypendium naukowego w ramach projektu „Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów V edycja” w roku akademickim 2013/2014 w okresie od 18 listopada 2013 r. do dnia 29 listopada 2013 r.

UKW na AME w Wioślarstwie

Muzyka na wodzie - koncert

7 września 2013 zapraszamy o godz. 20 zapraszamy do amfiteatru przy Operze Nova na koncert: Muzyka na wodzie, organizowany przez Filharmonię Pomorską.