Muzyka u źródeł - konkurs

Godziny dziekańskie i rektorskie - 31.10.

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia UKW ogłasza godziny rektorskie w dniu 31 października 2013 r. od godz. 14.00. Natomiast od rana do godz.14 sześć wydziałów ogłosiło godziny dziekańskie.

Koncert Chóru UKW w Filharmonii

Studia w Niemczech nie tylko dla Germanistów

Przedstawicielka DAAD przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przedstawia szeroką ofertę stypendialną Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej, m. in.: pobyty badawcze • studia podyplomowe • podróże grupowe • wakacyjne kursy języka niemieckiego
Zapraszamy zainteresowanych studentów, absolwentów, doktorantów, młodych naukowców oraz naukowców wszystkich kierunków!

Największe Targi Pracy w Bydgoszcz
Wygraj

Uroczyste wręczenie dyplomów na WH i WNP

25 października 2013 r. zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów doktora i doktora habilitowanego na Wydziale Humanistycznym i na Wydziale Nauk Przyrodniczych.

Pedagogika w szkole lwowsko-warszawskiej

Zakład Filozofii Edukacji (Instytut Pedagogiki UKW) zaprasza na konferencję naukową: Pedagogika w szkole lwowsko-warszawskiej w dniach 15-16 października 2013.

Wioślarskie sukcesy UKW w 2013 roku

Sześciolatki w szkole: konferencja

Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na Konferencję nt.: 6-latki w szkole: wyzwania dla nauczycieli i rodziców 24 października 2013 roku.