Krok w przyszłość dla doktorantów - dodatkowy nabór

Trwa dodatkowy nabór wniosków o przyznanie stypendium naukowego w ramach projektu „Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów V edycja” w roku akademickim 2013/2014 w okresie od 18 listopada 2013 r. do dnia 29 listopada 2013 r.

UKW na AME w Wioślarstwie

Muzyka na wodzie - koncert

7 września 2013 zapraszamy o godz. 20 zapraszamy do amfiteatru przy Operze Nova na koncert: Muzyka na wodzie, organizowany przez Filharmonię Pomorską.

Rekrutacja na UKW - zobacz i posłuchaj spotów

Studiuj na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego – największej uczelni w Bydgoszczy. Do 15 września trwa rekrutacja na studia niestacjonarne oraz stacjonarne II stopnia, a także nabór uzupełniający na 30 kierunków studiów I stopnia. Wśród nich: fizyka ze specjalnością fizyczne podstawy kryminalistyki, biologia i ochrona środowiska, informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, historia, regionalistyka europejska. Zarejestruj się, złóż dokumenty i dołącz do naszych studentów!

Posiedzenie Komisji RM w Bibliotece UKW

W październiku zostanie otwarta nowa Biblioteka Główna UKW. Natomiast we wtorek, 3 września odbędzie się tam posiedzenie Komisji Gospodarki Przestrzennej Rady Miasta Bydgoszczy.

Festiwal Radosnych Serc

Zapraszamy na spotkanie z Giselą Medzeg

W dniu 13 sierpnia 2013 r. w gmachu WH przy Jagiellońskiej 11 o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z p. Giselą Medzeg (Niemcy), organizowane przez Centrum Edukacji Historycznej w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Bydg.Towarz. Naukowe, Archiwum Państw. w Bydgoszczy oraz Tow. Historyczne - Oddział w Bydgoszczy.

Przetarg na lokal mieszkalny

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego numer 5 położonego w Bydgoszczy przy ul. Konopnickiej 34a.