Szkolenie o pozyskiwaniu funduszy na badania

26 czerwca 2013 zapraszamy na spotkanie i szkolenie pt.: Strategia pozyskiwania funduszy na badania naukowe, na spotkanie obowiązują zapisy.

UKW na wystawie WIPRO BIO 2013

Pracownicy Instytutu Techniki UKW będą prezentować swoje pomysły na Wystawie Innowacji i Patentów WIPRO BIO 2013 w dniach 19-20 czerwca 2013.

Europejska Akademia Jazzu

Od Klasyki do Beatlesów - konkurs

Mamy kolejny konkurs dla studentów UKW! Dzięki współpracy z Filharmonią Pomorską mamy dla Was do wygrania podwójne zaproszenie na koncert: Od Klasyki do Beatlesów w środę 12 czerwca 2013.

Studenci wprowadzili młodych w świat robotów

Piątek, 7 czerwca był pracowitym dniem dla studentów kół naukowych działających przy Instytucie Mechaniki i Informatyki Stosowanej UKW. Rano odkrywali tajniki robotyki przed przedszkolakami, a popołudniu zorganizowali konkurs dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

Stypendium z wyboru - głosowanie trwa!

Sześcioro studentów UKW bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Stypendium z Wyboru” – programie realizującym marzenia kreatywnych studentów i absolwentów. Zwycięzców wyłonią internauci.

Spektakl: On i ona

10 czerwca 2013 roku zapraszamy na przedstawienie muzyczne pt. ON i ONA – ODDALENIA, które odbędzie się o godz. 18.00 w Bibliotece Głównej UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30, w sali nr 5.

Praca na wakacje

Alliance Française poszukuje osoby, która chciałaby pojechać do Francji na wycieczkę z młodzieżą w charakterze pilota lub zwykłego opiekuna, wymagania biegła zanajomość j. francuskiego.

4 czerwca - 1989 - list Rektora

W dniu 4 czerwca zwracam się do społeczności akademickiej z apelem o chwilę zadumy nad tym, czego udało się nam dokonać. 4 czerwca 1989 roku odnieśliśmy jedno z największych zwycięstw w naszej historii. Przy urnach, kartą wyborczą, bezkrwawo odrzucony został komunizm.