Studentka UKW - gościem Filharmonii

Nasza studentka Katarzyna Wal 12 czerwca będzie gościem Klubu Młodego Melomana w Filharmonii Pomorskiej.

Sukcesy w strzelectwie sportowym

Dwoje naszych studentów reprezentowało Uniwersytet Kazimierza Wielkiego na Akademickich Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym, Bartosz Jasiecki zdobył złoty i 2 srebrne medale.

Tydzień Przedsiębiorczości na UKW

Studia to nie tylko czas nauki i zabawy, ale też dobry moment na otwarcie własnej firmy. O tym, jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, będzie można dowiedzieć się podczas Tygodnia Przedsiębiorczości na UKW.

Oferty pracy na UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zatrudnieni pracownika do Działu Inwestycji Remontów i Eksploatacji na stanowisko specjalisty ds. pomiarów i automatyki.

Puzio udanie rozpoczął walkę o mistrzostwo Polski

Student wychowania fizycznego na UKW, Artur Puzio wygrał pierwszą rundę Mistrzostw Polski SKILLZUP. Tym samym potwierdził, że jest faworytem tegorocznej rywalizacji i ma dużą szansę na obronę mistrzowskiego tytułu.

W głąb kontynentu austarlijskiego

29 maja Klub Miłośników Australii i Oceanii zaprasza na spotkanie "W głąb kontynentu australijskiego, czyli o cudach ukrytych pod ziemią".

Zwycięski limeryk

Konkurs Limeryk 2013 został rozstrzygnięty, głosujacym najbardziej podobał się limeryk nr 13.

Dialog czy ideologia? - zapraszamy 3.06.

3 czerwca Zakład Filozofii Edukacji UKW zaprasza na wykład doktora Krzysztofa Skorulskiego pod tytułem: „Dialog czy ideologia? Dialogiczna wizja człowieka jako fundament ludzkiego społeczeństwa”.

Odwołane zajęcia - 23.05.

W związku z odbywającym się Bydgoskim Festiwalem Nauki w dniu 23 maja 2013 r. zostają odwołane zajęcia przy ul. Chodkiewicza 30. Informacja dotyczy w szczególności popołudniowych zajęć fakultatywnych.

Dni Instytutu Nauk Politycznych

W dniach 21-22 maja 2013r. organizowane są Dni Instytutu Nauk Politycznych UKW przez Koło Naukowe Studentów Politologii oraz Koło Studentów Bezpieczeństwa Narodowego.

Szczypiorniści AZS-u UKW zagrają w I lidze

Wymarzona końcówka sezonu sprawiła, że nasz zespół awansował na zaplecze Superligi. Szczypiorniści w ostatnich meczach wygrał pięć spotkań z rzędu, punkty pogubił Energetyk Gryfino i awans stał się faktem.

Napisz artykuł do StRuNy

Do 17 czerwca trwa nabór artykułów do czasopisma naukowego „StRuNa – Biuletyn Młodych Naukowców”, autorzy muszą posiadać status studenta lub doktoranta.