Konwersatoria filozoficzne - 6.05.

Już dziś zapraszamy na Konwersatorium Filozoficzne, studenci filozofii UKW będą mówić o sensie życia.

Majówka z UKW

Wieczór w Filharmonii

Zapraszamy na majowe koncerty do Filharmonii Pomorskiej.

Bilety do Filharmonii

Dla studentów UKW mamy kolejny konkurs! Dzięki współpracy z Filharmonią Pomorską mamy dla Was do wygrania podwójne zaproszenie na 2 koncerty.

Przyjdź i dowiedz się, jak tworzyć dobry scenariusz

Zapraszamy na szkolenie z zakresu tworzenia scenariuszy promocyjnych materiałów audio-video, organizowane przez zespół projektowy działający przy Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Szkolenie składać się będzie z dwu spotkań, podczas których:

Rozwój Polskich Uczelni - konkurs

Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy ogłosił 2 konkursy na projekty finansowane z Funduszu Norweskiego: Rozwój Polskich Uczelni oraz Współpraca Instytucjonalna. Nabór projektów trwa do 7 czerwca 2013 r., do godz. 16.00.

Godziny rektorskie - 30.04.

Prorektor ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia UKW ogłasza godziny rektorskie 30 kwietnia (wtorek) od godz. 13.00 na prośbę Samorządu Studenckiego.

Konkurs Limeryk 2013

Studentów i pracowników UKW zapraszamy do udziału w konkursie Limeryk 2013, aby wziąć w nim udzial należy przesłac limeryk w j. angielskim.

Dr Tyburek rozpoczyna podróż życia

Dr Krzysztof Tyburek rozpoczął w sobotę, 20 kwietnia motocyklową podróż do Afryki Zachodniej. W ciągu 45 dni planuje zawitać do piętnastu krajów.