15-lecie województwa kujawsko-pomorskiego - konferencja odwołana

Niestety z przykrością zmuszeni jesteśmy zakomunikować, iż konferencja "15-lecie województwa kujawsko- pomorskiego: historia, rozwój, perspektywy", z przyczyn niezależnych od organizatorów nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 28 i 29 maja 2013 r.

Nagrody Marszałka - złóż wniosek

Trwa przyjmowanie wniosków do XIII-tej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego za wartościowe osiągnięcia w 2012 roku.

Okrągły Stół Gospodarczy

W dniach 20-21 maja br. w Bydgoszczy odbędzie się konferencja: Okrągły Stół Gospodarczy: Inwestycje – od gospodarki lokalnej do gospodarki globalnej

Arcyważne zwycięstwo AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW pokonali w sobotę w meczu na szczycie, Energetyk Gryfino 28:22, przedłużając swoje szanse na awans do I ligi.

Grant Funduszu Wyszehradzkiego - spotkanie

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne dot. możliwości ubiegania się o granty w ramach Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Program - Laboratorium Idei

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza młodych doktorów, doktorantów i specjalistów do udziału w II edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego – Laboratorium Idei.

Zajęcia dla dzieci - PAD

Europa w czasach Kazimierza Wielkiego

17 kwietnia zapraszamy uczniów szkół pondagimnazjalnych na sesję Europa w XIV Wieku połączoną z finałem konkursu o Kazimierzu Wielkim.

Spotkania z historią

Zapraszamy na Spotkania z historią, pracownicy Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych udowadniają, że historia nie jest nudna! Trwają zapisy na zajęcia.