Konferencja lotnicza na UKW

Nabór zimowy na UKW!

Do 18 lutego prowadzimy rekrutację na 2 kierunki studiów drugiego stopnia: edukację techniczno-informatyczną i mechatronikę.

Akademickie Mistrzostwa - Narciarstwo i snowboard

5.02.2013 zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w narciarstwie i snowboardzie, organizowane przez Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa w Gdańsku.

II tura rejestracji na fakultety

Informujemy, że od 30 stycznia 2013 roku (środa) od godz. 7:00 do 1 lutego 2013
roku (piątek) do godz. 24:00 zostanie uruchomiona II tura rejestracji studentów na wykłady fakultatywne.

Wygraj bilety na kręgle!

Książki Roku 2012 - zagłosuj!

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie Książki Roku 2012, na ten tytuł mają szansę 2 publikacje autorstwa Przemysława Grzybowskiego.

Nowe konkursy dla naukowców!

Naukowcy, którzy chcą uzyskać finansowanie na prowadzenie innowacyjnych badań mogą do 29 marca składać wnioski w programach HOMING PLUS i POMOST (dziedziny Bio, Info, Techno) Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Głosuj na UKW!

Gazeta Pomorska w serwisie Studniówki ogłosiła plebiscyt na najpopularniejszą uczelnię wyższą! Głosuj na Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, by zagłosować wystarczy wysłać SMS pod nr 71466 o treści uczelnia.7 (koszt SMS to 1,23 z VAT).