Stypendia rektora: decyzje

Decyzje administracyjne dotyczące nieprzyznania stypendium rektora dla najlepszych studentów można odbierać w Dziale Spraw Studenckich przy ul. Łużyckiej 24, w terminach od 14.01.2013r.-18.01.2013 r. w godz. od 9.00 – 13.00.

Vivaldi - Cztery pory roku

16 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert Vivaldi - Cztery pory roku.

Rejestracja na fakultety

Uruchomiliśmy system rejestracji na wykłady fakultatywne dla studentów obecnego I roku studiów drugiego stopnia następujących kierunków stacjonarnych: edukacja artystyczna, fizyka, historia, pedagogika, politologia i niestacjonarnych: pedagogika.

Specjalista ds. Zamówień Publicznych: praca

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych.

V Festiwal Chórów Akademickich

Zapraszamy na V Festiwal Chórów Akademickich „Akademickie Kolędowanie”, podczas którego w parafiach diecezji bydgoskiej będzie można wysłuchać najpiękniejsze polskie kolędy. Koncert Galowy uczestników festiwalu odbędzie się w niedzielę, 20 stycznia o godz. 16:30 w Bazylice Mniejszej Parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy.

Konkurs o Kazimierzu Wielkim - przedłużamy zapisy

Do 6 stycznia stycznia 2013 r. przedłużyliśmy możliwość rejestracji uczniów i szkół do udziału w konkursie o patronie naszego Uniwersytetu - Kazimierzu Wielkim. Zapraszamy!

Potyczki na cztery kontrabasy - konkurs

Zapraszamy w Nowym Roku na koncert do Filharmonii Pomorskiej. 9 stycznia (środa) o godz. 19.00 w roli głównej wystąpią 4 kontrabasy, mamy dla Was zaproszenia do wygrania!

Różany Bal Uniwersytecki
Noc Biologów na UKW