Wygraj bilety do Filharmonii Pomorskiej

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza w piątek, 7 grudnia na koncert Orkiestry Symfonicznej FP. Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

Podejmij The Physics Challenge z UKW

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do podjęcia wyzwania w The Physics Challenge! Konkurs z fizyki w j. angielskim, zgłoszenia można wysyłać do 10 grudnia.

Bilety do Opery czekają!

Słynny duet perkusyjny zagra na UKW

Zapraszamy na koncert muzyki meksykańskiej i latynoamerykańskiej na UKW, 5 grudnia w Copernicanum UKW zagra słynny duet perkusyjny: Javier Nandayapa i Mirna Yam.

Szlachetna Paczka na UKW

Angielski Ogród czyli Radio Wolna Europa na UKW

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. Janusz Ostoja - Zagórski
serdecznie zaprasza 6 grudnia 2012 na spotkanie: "Angielski Ogród czyli Radio Wolna Europa" z Markiem Rafaelem Nowakowskim.

Gamifikacja szkolnictwa wyższego

Bydgoskie Koło Polskiego Towarzystwa Badania Gier przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego zaprasza na wykład otwarty Gamifikacja szkolnictwa wyższego: szanse i zagrożenia 3 grudnia 2012 (poniedziałek).

Studencie ubezpiecz się!

Studencie chcesz się ubezpieczyć od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Odpowiedzialności Cywilnej? Masz ostatnią szansę, tylko do piątku 7 grudnia możesz ubezpieczyć się w swoim dziekanacie. Dziekanaty Wydziałów pracują od wtorku do piątku w godzinach: od 10:00 do 13:00.

Najważniejszy mecz sezonu przed szczypiornistami AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW w niedzielę stoczą najważniejszy bój w tej części sezonu. We własnej hali będą podejmować lidera w swojej grupie, Energetyka Gryfino.

Konferencja i koncert fortepianowy w Copernicanum

27 listopada zapraszamy na konferencję i koncert fortepianowy I. J. Paderewskiego do pięknej sali koncertowej Copernicanum UKW.

Legenda Greenpeace na UKW
Nowa Muzyka zabrzmi w MCK