Badania nad dziejami średniowiecznej Rusi

Zapraszamy na Międzynarodowe Forum „Badania nad dziejami średniowiecznej Rusi. Perspektywy, osiągnięcia, zadania” na Uniwersytecie Kazimierza wielkiego 19 listopada 2012.

Impoliteness and Interaction (Impolin) - konferencja

Zapraszamy na międzynarodową konferencję poświęconą niegrzeczności językowej. Konferencja "Impoliteness and Interaction" (Impolin) - "Niegrzeczność, interakcja, komunikacja" (NIK) odbędzie się w dniach 23-24 maja 2013.

Konferencja "Aksjologiczne podstawy edukacji..."

Katedra Aksjologii Pedagogicznej i Metodologii Badań zaprasza na konferencję „Aksjologiczne podstawy edukacji: Samotność jako faktyczność - konieczność - mozliwość”. Odbędzie się ona w dniach 21-22 listopada br.

Szczypiorniści AZS-u powalczą o kolejne punkty

W sobotę czekają nas akademickie derby z UWM Olsztyn. To kolejny zespół, z jakim zmierzą się szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz.

Dress code na wesoło

Prof. Malinowski w Radiu Uniwersytet

Prorektor ds. Finansów i Rozwoju UKW, prof. Piotr Malinowski będzie gościem wtorkowej audycji  „Na Fali” w Radiu Uniwersytet. Jest to szansa na zadanie Waszych pytań prof. Malinowskiemu.

Ważne zwycięstwo szczypiornistów AZS-u

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz zdobyli w sobotę w Gdańsku  dwa cenne punkty, które pozwoliły utrzymać im drugie miejsce w ligowej tabeli. Mecz z Sokołem zakończył się zwycięstwem zespołu Jarosława Knopika 32:29.

Zdobądź tytuł Rumaka

Koncert na cześć I.J. Paderewskiego na UKW

10 listopada 2012 zapraszamy na nadzwyczajny koncert z okazji 152. rocznicy urodzin I. J. Paderewskiego do Auli Copernicanum UKW.