Konferencja o rozwoju samorządu terytorialnego

Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową - „Rozwój samorządu terytorialnego w Europie Środkowej na przełomie XX i XXI wieku”.

Photo Day na UKW

Nasza Uczelnia skrywa wiele tajemnic i część z nich zostanie odkryta 10 listopada. Wspólnie z portalem MMBydgoszcz organizujemy akcję Photo Day 23.0. skierowaną do amatorów fotografowania niezwykłych miejsc.

Chór UKW na koncercie w Filharmonii

Pomagaj innnym - ACW UKW zaprasza!

23 października zapraszamy wszystkich chętnych do pomagania innym na spotkanie organizacyjne Akademickiego Centrum Wolontariatu UKW.

Powrót nad Stary Kanał Bydgoski w Bibliotece UKW

Zapraszamy do Biblioteki Głównej UKW na wystawę poświęconą Staremu Kanałowi Bydgoskiemu, jego historii i wizerunkom artystycznym.

Wyjazdy na staże zagraniczne

Trwa rekrutacja na płatne praktyki zagraniczne oraz wolontariat do jednego ze 113 krajów na świecie. Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC daje szansę zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego, poznania nowych kultur, rozwoju osobistego, łączenia pasji z obowiązkami i kreowania własnej ścieżki rozwoju. Rekrutacja trwa do 21 października.

Konkurs o Kazimierzu Wielkim

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego juz po raz 6. organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasch dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Trwa głosowanie na książkę P. Grzybowskiego

Do 21 października zapraszamy do głosowania na książkę "Doktor klaun! Terapia śmiechem, wolontariat edukacja międzykulturowa" dra Przemysława Grzybowskiego w plebiscycie na Najlepszą książkę na jesień.

AZS UKW niepokonany we własnej hali

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. W sobotę przed własną publicznością pokonali MKS Grudziądz 32:30, a walka o zwycięstwo trwała do samego końca.

Targi Pracy OFFerty już dziś!

Wygrana szczypiornistów AZS UKW

Nasi szczypiorniści w niedzielnym meczu (14.10) nie zawiedli i pokonali  MKS Grudziądz 32 do 30.

Wystawa Głos Wolnej Europy

Do 2.11. można oglądać wystawę Głos Wolnej Europy.