Leonard Pietraszak na UKW

Staże na Litwie - ostatni dzień zgłoszeń!

Absolwencie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego kierunków:
lingwistyka stosowana (niemiecki z rosyjskim; niemiecki z angielskim; angielski z rosyjskim), filologia (polska, angielska, rosyjska), pedagogika (z zakresu wychowania przedszkolnego i początkowego), historia, biologia, matematyka, fizyka, informatyka zgłoś się do 30 listopada na staż.

Prawa Dziecka: konferencja

Zapraszamy na otwartą konferencję połączoną z interaktywnymi warsztatami. Konferencja „Prawa dziecka - jak otwierać świat praw dziecka podmiotom społecznym”, odbędzie się dnia 23 października 2012 r. w Auli Atrium UKW ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.

Studiuj biotechnologię, zdobądź stypendium!

Do tysiąca złotych stypendium, płatne staże zawodowe oraz dodatkowe zajęcia z informatyki i chemii. Nowoczesne laboratoria do dyspozycji i prowadzenia badań. Wsparcie dla studentów z wadą słuchu. Podobają Ci się takie warunki? Studiuj Biotechnologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Trwa rejestracja na stypendia

Logowanie w systemie USOSweb na stypendia socjalne, rektora, specjalne i zapomogi rozpocznie się od 22.10.2012 i potrwa do 09.11.2012. Jednocześnie informujemy, że po zalogowaniu się należy dostarczyć wnioski wraz z dokumentami w wersji papierowej do Działu Spraw Studenckich w tym samym terminie.

Audycja o stypendiach

Już dziś (8 października) w audycji "Na Fali" w Radiu Uniwersytet  poruszony zostanie temat studenckich pieniędzy.

Wykład prof. Jana Miodka na UKW

11 października 2012 zapraszamy na spotkanie z prof. Janem Miodkiem, jednym z najbardziej znanych i popularnych polskich językoznawców.

Studia po dyplomie, rekrutacja trwa

Wciąż można zapisywać się na studia podylomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wygrana piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz po trzech kolejkach II ligi zachowują status niepokonanego zespołu. W sobotę (29 września) przed własną publicznością pokonali 31 do 25 zespół Tytani Wejherowo.

AZS UKW powalczy o kolejne punkty

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz po dwóch kolejkach II ligi zachowują status niepokonanego zespołu. W sobotę przed nimi kolejne wyzwanie – przed własną publicznością zmierzą się z Tytanem Wejherowo.

Sprawy sojalne - ważne informacje

Dział Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2012/2013 wnioski na stypendia socjalne, specjalne, rektora dla najlepszych studentów oraz zapomogi będzie można składać drogą elektroniczną w systemie USOSweb, informacje o dokładnych terminach pojawią się wkrótce.