Zostań opiekunem zagranicznego gościa

W ramach programu Erasmus w nadchodzącym roku do Bydgoszczy przyjedzie duża grupa studentów z różnych krajów Europy. Już dziś rozpoczynamy poszukiwania mentorów dla naszych gości, którzy staną się dla nich opiekunem i przewodnikiem po mieście.

Dodatkowe nabory na studia!

Od 10 lipca rozpoczynamy nabory na wybrane kierunki studiów stacjonarnych I i II stopnia!

Seminarium naukowe na UKW

20 czerwca 2012 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędzie się Seminarium Naukowe poświęcone wybitnemu botanikowi.

Spotkanie: Homing Plus w kujawsko-pomorskim

21 czerwca zapraszamy na spotkanie: Prezentacja rezultatów projektów FNP Homing Plus realizaowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Promocyjne bilety na żużel

W ramach współpracy z  ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A. studenci UKW mają możliwość nabycia wejściówek na mecz Polonia Bydgoszcz – Unia Leszno w specjalnej cenie 18 zł.

Konferencja doktorantów

Uczelniana Rada Doktorantów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zaprasza na V Edycję Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu „Model Funkcjonowania Studiów Doktoranckich”. Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 czerwca.

Wojciechowski bez minimum, Popowicz musi czekać

Nie tak miał wyglądać mityng Bydgoszcz Cup w wykonaniu Pawła Wojciechowskiego. Tyczkarz Zawiszy i jednocześnie nasz student zajął trzecie miejsce, ale ciągle nie uzyskał olimpijskiego minimum. Wymogi PZLA w sztafecie 4x100 m spełniła Marika Popowicz, ale i tak nie może być pewna wyjazdu do Londynu.

Bydgoszcz Zna Angielski - test

17 czerwca wszystkich bydgoszczan zapraszamy na Wielki Test Języka Angielskiego.