4th English Literary Meeting – konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na międzynarodową konferencję naukową Living and Writing / Pisanie i Życie, która odbędzie się w dniach 16-18 maja 2012 r. w budynku Copernicanum UKW.

Święto Nauki w Bydgoszczy!

Dziś inauguracja Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Podczas czterodniowego święta nauki w Bydgoszczy, czeka nas wiele atrakcji.

Program juwenaliów

W tym tygodniu ruszyły zabawy związane z corocznym świętem żaków. Koncerty, turnieje, wykłady – tak zapowiadają się najbliższe dni w Bydgoszczy.

Targi Wolontariatu

Studentów i absolwentów zapraszamy na organizowane 15 maja na UKW Targi Wolontariatu, będzie to doskonała okazja do poznania organizacji wolontariackich i znalezienia odpowiedniej dla siebie.

Kariera dla informatyka

9 maja studentów i absolwentów kierunków ścisłych, przede wszystkim informatylki zaparszamy na spotkanie ułatwiające wejście na rynek pracy!

Kariera naukowa w Europie - szkolenie

Zapraszamy pracowników naukowych na szkolenie "Kariera naukowa w Europie".

Dzień Roślin na UKW
Jazzowa majówka
Spotkanie z Kingą Dunin
Dni Dawcy na UKW

Głosujcie - nadzieje miasta - ostatni dzień!

Ruszyło SMS-owe głosowanie w plebiscycie „Nadzieje mojego miasta”, organizowanego przez portal Moje Miasto Bydgoszcz. Znaczna część kandydatów jest związana z naszą uczelnią.

Oficjalni kandydaci na rektora

Komisja Wyborcza UKW informuje, że zostali zgłoszeni następujący kandydaci na rektora: prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski i prof. dr hab. Jacek Woźny.