Studia podyplomowe zimą

Trwa zimowa rekrutacja na studia podyplomowe. Do końca lutego można zapisać się na jeden z czterech proponowanych przez naszą uczelnię kierunków.

Prof. Burczyk kandydatem do tytułu „Bydgoszczanina Roku 2011”

Prof. dr hab. Jarosław Burczyk z Instytutu Biologii Eksperymentalnej UKW został nominowany do tytułu „Bydgoszczanina Roku 2011” w plebiscycie organizowanym przez Express Bydgoski.

"Melanż" w Bibliotece UKW

Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Jacka Piątka „Melanż”.

Unikalny kierunek w zimowej ofercie UKW!

Rewitalizacja dróg wodnych oraz edukacja techniczno-informatyczna to oferta uczelni w zimowym naborze 2012 r. Rejestracja w systemie rekrutacyjnym trwa dao 5 lutego 2012 r.

Seminarium Bolońskie

System boloński obejmujący uczelnie wyższe jest ciągle nowością, a w poznaniu jego reguł pomoże seminarium organizowane na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

Drzwi Otwarte na UKW

Wielkimi krokami zbliża się czas matur, a my już teraz zapraszamy na Drzwi Otwarte Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. 19 stycznia to termin, który powinien zapisać sobie każdy uczeń myślący o podjęciu studiów na naszej uczelni.

Kibicujemy Naszym!

Zbiórka żywności i odzieży

Koło Naukowe Animatorów Społeczno-Kulturowych  oraz Akademickie Centrum Wolontariatu UKW organizuje akcję "Pomóż bezdomnym godnie przeżyć święta".

Business Startup Project

Zastanawiasz się jak bezpiecznie wylądować po skończonych studiach? Właśnie startuje cykl spotkań dla osób z głowami pełnych świeżych biznesowych  pomysłów. Liczymy więc także na Ciebie! O co chodzi:Startuje Business Startup Project!

Koncert kolęd chóru UKW

Rektor i Senat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają społeczność akademicką na koncert kolęd w wykonaniu chóru akademickiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Polska Akademia Dzieci

Wystartował nabór zimowy

Po raz pierwszy na UKW rusza nabór zimowy! Możecie rejestrować się na nowy kierunek: rewitalizację dróg wodnych oraz edukację techniczno-informatyczną.