Nabór na wolontariat BORPA

Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki BORPA ogłasza nabór na wolontariat.

Nabory uzupełniające na studia do 7 października!

Chcesz zacząć studia jeszcze w tym roku akademickim, mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Masz jeszcze szansę! Rejestracja trwa do 7 października, czekamy na Ciebie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego!

Już dziś debata o kulturze akademickiej

W dniach 28 - 30 września w naszym mieście odbędzie się Bydgoski Kongres Kultury. Jego głównym celem jest wytyczenie kierunków rozwoju bydgoskiej kultury na najbliższe lata,

Ostatnie dni rejestracji na UKW

Drodzy Maturzyści to już ostatnie dni rekrutacji na UKW! Nie zmarnujcie swojej szansy, rejestracja trwa tylko do piątku 16 września!

Zapraszamy na obóz żeglarski

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy organizuje w dniach 22.09. - 2.10.2011 w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku obóz żeglarski na patent żeglarza jachtowego.

Salon Maturzystów na UKW

Droga  Maturzystko, drogi Maturzysto!

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, zastanawiasz się jak będzie wyglądała matura w tym roku? Z których przedmiotów ją zdawać, na jakim poziomie, by dostać się na wymarzony kierunek studiów? Odpowiedzi na te i inne nurtujące cię pytania znajdziesz podczas Bydgoskiego Salonu Maturzystów już 12 września.

Sportowe tempo budowy

W szybkim tempie postępuje budowa centrum sportowego UKW przy ulicy Sportowej. Nabierają już kształtów basen, hala sportowa i budynki zaplecza.

UKW na Facebook'u

Już tysiąc osób nas lubi! Dołącz do tego grona i polub nas!

Biblioteka rośnie w deszczu

Prace na placu budowy nowej Biblioteki Głównej postępują w szybkim tempie.

Dodatkowe nabory na STUDIA STACJONARNE!

Ogłaszamy dodatkowy nabór na wybrane kierunki studiów stacjonarnych, zapisywać można się do 16 września.

Społeczeństwo informacji i wiedzy - nowa specjalność

Kandydaci na kierunek Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo mogą od nowego roku wybrać nową specjalność: społeczeństwo informacji i wiedzy.