Szkolenia z przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy UKW zaprasza studentów na cykl warsztatów i wykładów, które poszerzą Twoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, zakładania działalności gospodarczej

RadioUniwersytet.pl - dzisiaj o stypendiach

Zakończył się okres weryfikacji wniosków. Kwoty, decyzje, terminy i progi pieniężne, jakie ustaliła komisja stypendialna - usłyszysz oficjalnie dzisiaj w RadiuUniwersytet.pl. Start o 17:00.

Szkolenie dla naukowców - programy UE

Punkt Kontaktowy ds. 7 PR przy Biurze Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza doktorantów, asystentów oraz adiunktów do udziału w warsztatach podczas których zostaną omówione zasady planowania i realizacji kariery naukowej na poziomie międzynarodowym.

Ubezpieczenia: uwaga studenci, dodatkowe dyżury

Samorząd Studencki informuje, że w sobotę (19.11) oraz niedziele (20.11) będą prowadzone dodatkowe dyżury podczas których będzie można się ubezpieczyć. Ubezpieczenie będzie można nabyć w biurze Samorządu Studenckiego UKW, znajdującego się w Domu Studenta nr 2, ul. Łużycka 21.

Wampiriada na UKW

16 listopada na UKW odbyła się Wampiriada na UKW, studenci chętnie włączyli się do akcji i oddali krew.

Dziękujemy wszystkim, którzy się przyłączyli.

Jedyny koncert w Bydgoszczy
Otrzęsiny studenckie!

Festiwal Muzyka u źródeł na UKW

Zapraszamy na III Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka u źródeł na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. 19 i 20 listopada ostatnie koncerty! Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie!

Szkolenie z zakresu pomocy materialnej dla studentów UKW

26 października (środa) zapraszamy na szkolenie z zakresu pomocy materialnej w kontekście zmian spowodowanych nowelizacją ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym. Szkolenie kierowane jest do: studentów UKW, opiekunów roczników, starostów roczników i grup ćwiczeniowych.

Plebiscyt MediaTory! studenci UKW głosujcie!

Studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego kolejny raz wzięli udział w plebiscycie MediaTory.