Dzień Sportu Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki

Dnia 12 maja 2010 roku odbył się na Wydziale Matematyki, Fizyki i Techniki Dzień Sportu.
Uczestniczyło w nim około 60 studentów oraz 20 pracowników.

Rozgrywki prowadzono w trzech dyscyplinach: koszykówce, siatkówce, piłce nożnej.

Po II Sesji Naukowej Magistrantów Instytutu Psychologii

odbyła się zgodnie z zamierzeniami, w dniu 18 maja 2010r. i była punktem inicjującym kolejne Dni Psychologa w naszym Instytucie.

Bydgoski Festiwal Nauki 2010

Wszystkich mieszkańców miasta i regionu zapraszamy na I Bydgoski Festiwal Nauki. Po raz pierwszy trzy szkoły wyższe połączyły siły, by zorganizować dla Was wielkie święto nauki i kultury. W tym roku motywem przewodnim będzie kultura włoska.

Komunikat Komisji Wyborczej UKW nr 24

Koncert: Muzyka na wodzie

8 maja 2019 r. zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert Muzyka na wodzie.

Bieg w stronę życia

Biuro Karier zaprasza na targi pracy

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy Offerty 2017, które odbędą się w najbliższy czwartek, 16 listopada w godz. 11.00-17.00, w HSW Łuczniczka.