Komunikat Komisji Wyborczej UKW nr 24

Koncert: Muzyka na wodzie

8 maja 2019 r. zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert Muzyka na wodzie.

Bieg w stronę życia

Biuro Karier zaprasza na targi pracy

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy Offerty 2017, które odbędą się w najbliższy czwartek, 16 listopada w godz. 11.00-17.00, w HSW Łuczniczka.

Kolejna książka prof. dr. hab. Józefa Banaszaka

Prof. dr hab. Józef Banaszak, pełniący obecnie funkcję kierownika Katedry Ekologii Instytutu Biologii Środowiska Wydziału Nauk Przyrodniczych UKW, ekolog, entomolog, pisarz, wydał kolejną książkę literacką pt. "Mój Poznań" (pozycja wydana przez Wydawnictwo Poznańskie).

Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów UKW!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017 następującym Studentkom i Studentom Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego!

Kultura Dostępna

W czwartek, 11 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy na projekcję filmu „Król życia” do sieci kin Helios. W ramach programu „Kultura Dostępna” bilety do nabycia w cenie 10 złotych.

TPB zaprasza na spektakl

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl "Wojny, których nie przezyłam".

Zapraszamy na spektakl w TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl "Delfin, który mnie kochał". Przedstawienie odbędzie się 23 i 24 stycznia o godzinie 19.00.