Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów UKW!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017 następującym Studentkom i Studentom Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego!

Kultura Dostępna

W czwartek, 11 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy na projekcję filmu „Król życia” do sieci kin Helios. W ramach programu „Kultura Dostępna” bilety do nabycia w cenie 10 złotych.

TPB zaprasza na spektakl

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl "Wojny, których nie przezyłam".

Zapraszamy na spektakl w TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl "Delfin, który mnie kochał". Przedstawienie odbędzie się 23 i 24 stycznia o godzinie 19.00.

Nabór na staże w brukselskich biurach posłów do PE

Powołane z inicjatywy samorządowych władz województwa Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza” prowadzi nabór chętnych do udziału w programie stażowym w brukselskich biurach posłów do Parlamentu Europejskiego z regionu oraz w Biurze Informacyjnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Oferta skierowana jest do pracowników samorządów zrzeszonych w stowarzyszeniu.

Studencka środa w Teatrze

Zapraszamy na spektakl Romville

22, 23 i 24 stycznia 2016 roku o godzinie 19.00 zapraszamy do Teatru Polskiego w Bydgoszczy na spektakl Romville.

Koncerty w Filharmonii

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na dwa koncerty. 22 stycznia 2016 roku o godzinie 19.00 odbędzie się koncert “Tako rzecze Zaratustra”. 23 stycznia melomani będą mieli zaś okazję uczestniczyć w koncercie jubileuszowym 30-lecia Chóru Kameralnego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy „A cappella - dawniej i dziś”.

GRONA GNIEWU w TPB

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl GRONA GNIEWU w adaptacji Franka Galati. Spektakl reżyseruje Paweł Wodziński. Grona gniewu to adaptacja powieści Johna Steinbecka pod tym samym tytułem, w której wszelkie ludzkie i społeczne relacje stają w obliczu ekonomicznie niepewnej egzystencji.

Rekrutacja dla pracowników na wyjazdy STA

Rekrutacja zamknięta!
Zapraszamy pracowników UKW do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej na wyjazdy STA (teaching) w ramach programu Erasmus+.