Teatr: Historie bydgoskie

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl: Historie bydgoskie w dniach 9, 10 i 11 maja 2014 r. Bilety w cenie promocyjnej 20 zł.

Teatr: Trędowata. Melodramat

Teatr Polski zaprasza na spektakl w reżyserii Wojciecha Farugi pt. “Trędowata. Melodramat”. Ceny biletów: normalny 40 zł., ulgowy 30 zł., grupowy 25 zł.

Wystawa: Świat - Człowiek - Sztuka

Zapraszamy na wystawę rzeźby Aleksandra Dętkosia „Świat - Człowiek – Sztuka” prezentowana w Bibliotece UKW.

Wystawa: Design i sztuka w Bibliotece UKW

Zapraszamy do Biblioteki UKW na otwarcie wystawy malarstwa Włodzimierza Bykowskiego „Design i Sztuka”, 2 kwietnia, godz. 18.00.

Konferencja o konflikcie i agresji - 22-25 czerwca 2014

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Uniwersytet Zielonogórski  mają zaszczyt zaprosić na XXXVII. Międzynarodową Konferencję CICA "Developmental and Social Conditions of Conflict and Aggression.

Historie bydgoskie w Teatrze

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl: Historie bydgoskie w dniach 12,13 i 14 marca 2014 r.

Spotkanie z autorem cyklu Gamedec

Już w najbliższy czwartek 27 lutego, zapraszamy na spotkanie z Marcinem Przybyłkiem - autorem cyklu Gamedec.

Koncert kolęd

19 grudnia 2013 r. odbył się koncert kolęd w wykonaniu Chóru Akademickiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i spotkanie świąteczne dla społeczności akademickiej UKW.

Przerwa w funkcjonowaniu strony UKW

W związku z realizacją kolejnych prac mających na celu modernizację istniejącego systemu zasilania w Serwerowni Głównej UKW (M. Kopernika 1) we wtorek, 24. września - pomiędzy godziną 12:00 a 20:00 nastąpi planowane wyłączenie części serwerów oraz sieci internet na UKW. W związku z powyższym dostęp do takich usług, jak: poczta dla pracowników oraz studentów, USOSweb, Intranet, czy serwisy WWW będzie utrudniony. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.