Inauguracja roku akademickiego

Konferencja o architekturze miasta

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Architektura miasta w języku i kulturze”, która odbędzie się w dniach 25 - 27 września na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Bydgoszcz. Kreujmy zmiany - debata

Sposoby zaangażowania młodych ludzi w działania na rzecz miasta i potencjalne kierunki rozwoju Bydgoszczy będą tematem debaty „Bydgoszcz. Kreujmy zmiany”. Zapraszamy na nią w środę, 17 kwietnia o godz. 17:30 na UKW,

70. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - koncert

Zapraszamy na koncert do Filharmonii Pomorskiej w piątek, 19 kwietnia, który jest uświetni obchody 70. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Zapraszamy na 77 Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę 19-21 kwietnia 2013 Roku „Jesteście Solą Ziemi”.

Spotkanie z reżyserem „Jego oczami”

Szymon J. Wróbel, reżyser filmu „Jego oczami” spotka się w poniedziałek, 8 kwietnia ze studentami i gośćmi Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Historia jednej godziny w AIESEC

Co możesz zrobić w ciągu jednej godziny?

W ciągu jednej godziny możesz obejrzeć serial, wyjść na spacer z psem albo zrobić obiad.

Albo… Dołączyć do AIESEC!

Warsztaty dla maturzystów

Akademia Kultury i Rozwoju Osobistego oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zapraszają tegorocznych maturzystów na warsztaty ze studniówkowego savoir vivre i przygotowywania maturalnych prezentacji. To idealna propozycja na kilka miesięcy przed egzaminem dojrzałości.

Konkurs dla młodych naukowców

Klub Stypendystów Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej ogłasza konkurs o nagrodę im. Artura Rojszczaka, tragicznie zmarłego Kolegi, znakomitego filozofa, jednego z założycieli i głównych animatorów Klubu. Nagroda im. Artura Rojszczaka jest indywidualną nagrodą pieniężną (5000 zł netto) przyznawaną młodym doktorom, którzy obronili pracę doktorską w ciągu ostatnich pięciu lat.