Wygraj bilety na Festiwal Muzyka u źródeł

Specjalnie dla studentów i pracowników uczelni przygotowaliśmy konkurs, do wygrania zaproszenia na Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka u źródeł”!

AZS UKW odprawił Gwardię z kwitkiem

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz zapisali na swoim koncie piąte zwycięstwo w tym sezonie, pokonując w sobotę Gwardię Koszalin 32:27. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli Dawid Nawrocki i Krzysztof Machniewicz.

Projekt: konkurs

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Sławomir Kaczmarek ogłasza konkurs dla pracowników naukowych w roku akademickim 2012/13 na opracowanie projektu międzynarodowego realizowanego w ramach umowy międzyuczelnianej, listu intencyjnego, umowy konsorcjum projektowego lub innego projektu zmierzającego do nawiązania współpracy międzynarodowej.

6 cudów Morza Bałtyckiego - finał

Zachęcamy do głosowania w finale konkursu 6 cudów Morza Bałtyckiego, w grze 6 atrakcji z Polski (Gdańsk, Malbork, Kanał Elbląski, Mazury, Puszcza Białowieska, wydmy Słowińskiego Parku Narodowego).

Uroczyste zakończenie kadencji Rektora

Dobiegła końca kadencja prof. Józefa Kubika na stanowisku Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. W czwartek w sali koncertowej Copernicanum odbyło się oficjalne pożegnanie.

Stypendia Rektora - katalog osiągnięć

Znamy już katalog osiągnięć naukowych, artystycznych i sportowych, które będą punktowane przy składaniu wniosku o przyznanie Stypendium Rektora dla najlepszych studentów UKW.

Konferencja „Dyskurs w polityce, o polityce, z polityką”

Instytut Nauk Politycznych UKW oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych oddział w Bydgoszczy serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową pt. „Dyskurs w polityce, o polityce, z polityką”, która odbędzie się w dniach 10 – 11 października 2012 r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku k. Bydgoszczy.

Nowe wieści w sprawie systemu stypendialnego

Samorząd Studencki UKW przygotowuje projekt zmian w systemie stypendialnym, który będzie obowiązywał już od nowego roku akademickiego 2012/13. Szczegóły tego projektu, a także możliwość zadania pytań przedstawicielom Samorządu można znaleźć na tym blogu.

Stypendium z Wyboru – III edycja

Właśnie trwa drugi etap III edycji Stypendium z Wyboru. Wśród uczestników jest czworo studentów z naszej uczelni. Pozwól im spełnić marzenia i zagłosuj na nich. Masz czas do 1 lipca.

Kurs na sternika motorowodnego

Klub Uczelniany AZS UKW organizuje kurs na stopień sternika motorowodnego, który odbędzie się w dniach 5-7 lipca 2012 na torze regatowym w Brdyujściu.

Ster na Bydgoszcz

Od 22 czerwca zapraszamy na Ster na Bydgoszcz, szczególnie polecamy imprezy przygotowane przez Instytut Geografii UKW.