Konferencja o obszarach metropolitalnych

21 czerwca 2012 na UKW zorganizowana została konferencja „Integracja zarządzania w obszarach metropolitalnych”.

Wygraj karnet na fitness!

UKW i serwis Maniawypoczywania.pl przygotowały konkurs dla naszych studentów, w którym można wygrać karnet do klubu fitness.

Savoir vivre na wakacje na UKW

Akademia Kultury i Rozwoju Osobistego oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zorganizowały w czerwcu wykłady pt. "Savoir vivre na wakacje, czyli jak uniknąć pułapek". Bydgoscy uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas zajęć, dowiedzieli się m.in.  jak zachować się podczas podróży i czego mogą się spodziewać, odwiedzając inne kraje.

Wampiriada na Przemysłowej

5 czerwca kolejna Wampiriada na Przemysłowej, przyjdźcie koniecznie.

Tańsze bilety na żużel

W ramach współpracy z  ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A. studenci UKW mają możliwość nabycia wejściówek na mecz Polonia Bydgoszcz – Stal Gorzów w cenie 18 zł.

Zmiany w stypendiach - spotkanie 6 czerwca

W tym roku studentów czekają zmiany w zasadach przyznawania stypendiów Rektora dla najlepszych studentów, możecie zabrać głos w dyskusji i zaproponować swoje pomysły - 6 czerwca odbędą się spotkania konsultacyjne w tej sprawie..

Uwaga doktoranci-ważne

Tylko do 31 maja można składać wnioski o przyznanie zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych. Stypendia te są przyznawane za osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2010/2011.

Wieczór z Szymborską

Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zaprasza na wieczór poezji Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza”. Spotkanie odbędzie się 30 maja, o godz. 19.00 w sali nr 5 (Budynek Biblioteki Głównej, ul. Chodkiewicza 30).

Konkurs: zaproszenia na kręgle

Serwis ManiaWypoczywania.pl wspólnie z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego przygotował dla Ciebie zaproszenia na kręgle do Olimpic Bowling Center!

UKW GameFestival