Wygraj karnet na fitness!

UKW i serwis Maniawypoczywania.pl przygotowały konkurs dla naszych studentów, w którym można wygrać karnet do klubu fitness.

Savoir vivre na wakacje na UKW

Akademia Kultury i Rozwoju Osobistego oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zorganizowały w czerwcu wykłady pt. "Savoir vivre na wakacje, czyli jak uniknąć pułapek". Bydgoscy uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas zajęć, dowiedzieli się m.in.  jak zachować się podczas podróży i czego mogą się spodziewać, odwiedzając inne kraje.

Wampiriada na Przemysłowej

5 czerwca kolejna Wampiriada na Przemysłowej, przyjdźcie koniecznie.

Tańsze bilety na żużel

W ramach współpracy z  ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A. studenci UKW mają możliwość nabycia wejściówek na mecz Polonia Bydgoszcz – Stal Gorzów w cenie 18 zł.

Zmiany w stypendiach - spotkanie 6 czerwca

W tym roku studentów czekają zmiany w zasadach przyznawania stypendiów Rektora dla najlepszych studentów, możecie zabrać głos w dyskusji i zaproponować swoje pomysły - 6 czerwca odbędą się spotkania konsultacyjne w tej sprawie..

Uwaga doktoranci-ważne

Tylko do 31 maja można składać wnioski o przyznanie zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych. Stypendia te są przyznawane za osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2010/2011.

Wieczór z Szymborską

Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zaprasza na wieczór poezji Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza”. Spotkanie odbędzie się 30 maja, o godz. 19.00 w sali nr 5 (Budynek Biblioteki Głównej, ul. Chodkiewicza 30).

Konkurs: zaproszenia na kręgle

Serwis ManiaWypoczywania.pl wspólnie z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego przygotował dla Ciebie zaproszenia na kręgle do Olimpic Bowling Center!

UKW GameFestival

Szkolenie "Student II"

23 maja 2012 serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne na szkolenie dotyczące Programu PFRON „Student II”.