Zapraszamy na przegląd PESTKA

Studenci kulturoznawstwa UKW serdecznie zapraszają do udziału w siódmej edycji Przeglądu Eksperymentalnych Studenckich Tworów Karkołomnie Artystycznych - PESTKA 2012.

Bydgoski Festiwal Nauki: Erasmusowe konkursy

Wielkimi krokami zbliża się Bydgoski Festiwal Nauki. W czasie tegorocznej edycji będziemy świętować 25-lecie istnienia Erasmusa i z tej okazji przygotowaliśmy dwa konkursy.

Pracownik ds. Rekrutacji

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje pracownika do Działu Rekrutacji na pełen etat.

Godziny rektorskie - 24 kwietnia 2012

Prorektor ds. Dydaktycznych dra hab. Andrzej Papuziński, prof. nadzw. 24 kwietnia (wtorek) od godz. 11.00 ogłasza godziny rektorskie w związku ze świętem uczelni.

Godziny rektorskie 27.03

27 marca 2012 od godziny 13.00 zostają ogłoszone godziny rektorskie w związku z wyborami.

Kandydaci na prorektorów

Kandydat na rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego prof. zw. dr hab. Jacek Woźny przedstawił kandydatów na stanowiska prorektorów.

Dowiedz się więcej o twórczości Bolesława Prusa

Instytut Filologii Polskiej uprzejmie zaprasza studentów, pracowników oraz uczniów szkół średnich na  cykl wykładów poświeconych twórczości Bolesława Prusa, zorganizowany przez Komitet Okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Prof. Sulikowski o Jerzym Turowiczu

Prof. Andrzej Sulikowski wygłosi na UKW wykład "Kim jest dla nas Jerzy Turowicz (na tle pokolenia 1910)". Zapraszamy na niego 20 marca.

Zebranie wyborcze, środa 8.30, Aula Nova

Komisja wyborcza ogłasza kolejną turę wyboru elektorów z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Dotychczas wybrano 10 osób, czyli musimy wybrać jeszcze dwie osoby. Ze względu na coraz mniej czasu (do 20 marca musimy oddać listę elektorów!) prosimy o zdyscyplinowanie i przyjście jak największej liczby pracowników!