Koncert: Bóg się rodzi

Logoriada na UKW

Już 14 grudnia 2011 zapraszamy Was na kolejną część cyklu Logoriada na UKW! Tym razem wyświetlimy film „Śniegowe ciastko”.

Spotkania z biologią

Instytut Biologii Eksperymentalnej UKW zainicjował cykl wykładów pod hasłem: Bliskie spotkania z biologią. Wykłady adresowane są przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wybory do Samorządu Studenckiego

14 grudnia 2011 odbywają się powszechne wybory do władz Samorządu Studenckiego UKW.

Szkolenia z przedsiębiorczości

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy UKW serdecznie zaprasza na cykl warsztatów i wykładów, które poszerzą Twoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, zakładania działalności gospodarczej.

UNICEF na Gwiazdkę

Mecz piłkarzy ręcznych AZS UKW Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę 19 listopada o godz. 17.00 piłkarze ręczni AZS UKW rozegrają mecz z LKS Korona Koronowo.

Spotkanie z prof. R. Nowickim

Zapraszamy na spotkanie z prof. dr hab. Ryszardem Nowickim, pracownikiem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego,  połączone z promocją jego książki: Historia rodu Skórzewskich z Lubostronia oraz ich księgozbioru.

O współczesnej rodzinie - konferencja

Zapraszamy na konferencję Rodzina współczesna w perspektywie kapitału społecznego i edukacyjnego, która odbędzie się 8 listopada 2011 r. Konferencję adresujemy do wszystkich zainteresowanych, szczególnie osób z terenu województwa kujawsko-pomorskiego zajmujących się zawodowo i społecznie wspieraniem rodzin. Zapraszamy również studentów.

Z elektrotechniką na Ty - bezpłatne zajęcia dla studentów UKW

Wszystkich chętnych, którzy chcieli by poznać wspaniały świat elektrotechniki, zapraszamy na spotkania z cyklu "Z elektrotechniką na  ty". Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich niezależnie od znajomości tematu.